ADHD? Často jen probuzená kundalini energie

SVĚTLO, LÁSKA…Všude kolem nás i v nás. Stačí se jí otevřít a PŘIJMOUT.

Před 16 lety, JENOM SLOVA.

KUNDALINI ENERGIE se mi plně aktivovala po narození dcery a, od té doby, mé tělo začalo být velice NEKLIDNÉ.

Vyčerpaná, léta i vážně nemocná, a v mém nitru neustálé pnutí, tenze, pohyb, nutkání. Silné až ŠÍLENÉ. Nevěděla jsem co s tím. Řešila jsem to neustálou prací, jídlem, i různými suplementy, techniky. Soudíc, že jsem i ADHD, se všemi příznaky. A tak jsem vše, co mé světelné tělo vygenerovalo, ihned i VEN vydávala. Netušila jsem, že LZE JINAK.

Žít duchovno "na Zemi"

A co je BŮH, DUCHOVNO, SMYSL TRANSFORMACE? Naplnit své poslání, vyčistit karmu, astrálně cestovat, chanelovat, léčit, učit nebo jiné „ZÁZRAKY“. Udělala jsem, dělám a dokážu léta všemožné a přesto... teprve teď to zcela NACHÁZÍM. Teprve teď, cítím se být „DOMA“.

BŮH je … ČISTÁ RADOST ze života. To je účel TRANSFORMACE. BÝT v RADOSTI, a to v každém okamžiku. A tu pak ŠÍŘÍTE a taky PŘITAHUJETE. Přirozeně a NEUSTÁLE. Není potřeba nic víc. Jen poslouchat svou duši a VŽDY dělat co chce a potřebuje. Bez přemýšlení, bez zábran, bez výčitek, strachu, sebebičování…. NEUSTÁLE.

Na tohle se čekalo

A jednoho dne…zcela PROCITNEŠ. A pochopíš, že NENÍ TŘETÍ AUTORITA - bůh, vesmír nebo „ti nahoře“. Že to VŠECHNO si opravdu JEN TY SÁM. VŚÍM a VŠE. 

A pak… pochopíš, že všechna ta MIZÉRIE, ty sračky, ve kterých se trápíš… je JENOM TVOJE TVORBA. Projekce tvých  vlastních obav, strachů, studu, pocitů křivd a viny, dětských vzorců i konstrukcí…

O bylinách, které léčí SLEZINU a další orgány "středu"

Moje "prvotina" : PŘEDNÁŠKA o BYLINÁCH v čínské medicíně, které, sjednodušeně, LÉČÍ STŘED (slezina, žaludek, játra a žlučník):
 

MILOVAT ŽIVOT není jen "ezo" fráze

Dnes poprvé, ve svých 46 letech z celého srdce a upřímně děkuji za ŽIVOT na Zemi.

Jenž žiju ve svém krásném a zdravém fyzickém TĚLE, a který konečně a zcela MILUJI. Život, jenž vidím, dotýkám se, slyším a můžu ním i zlehka procházet … VŠUDE kolem mne. Je to nádhera. Vibruji s ním a vnímám ho všemi smysly. V nekonečném úžasu nad tou rozmanitostí a detaily…co jsem dosud ani NEVIDĚLA.

Podkategorie

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes