Jak "fungovat" v běžném životě s aktivní kundalini energií

Ptáte se mne jak je možné „FUNGOVAT“ v bežné realitě s aktivní KUNDALINI ENERGIÍ, když „měla bych a musím“ již vůbec nefunguje.

Je to vlastně ZÁBAVA, učení probíhá co hodinu…

PŘEVIBROVÁNÍ - jenom se kompletujeme

Nic se neděje, jenom se KOMPLETUJEME….

Řekla jsem to již tolika lidem, rozervaným a vystrašeným ze všech těch procesů i reakcí těla….

V kundalini transformaci integrujeme všechny části své duše, ztracené různě v časo – prostoru, převážně v různých karmických zkušenostech….do fyzického těla. Přijímáme své odmítnuté části, odloučené v různých traumatických zkušenostech, v mnoha minulých životech….do svého aktuálního fyzického „zrození“. Přijímáme a plně propojujeme, a tím zvyšujeme svojí vibraci.

NEČEKANÝ MILOVANÝ

Milovaný syn. Čistá bytost světla. Někdo je volá, andělé.. Zde na Zemi, teď si poprvé…Přišel jsi, a přesto vůbec „nemusel“, nevážou tě zde žádné dluhy. Přišel si, abys mně naučil: SAMU SEBE MILOVAT.

NEPOCHOPENÝ DAR ODDĚLENOSTI

Každá lidská bytost, je celistvou částí Vědomí, tzn. každý z nás v sobě nese kompletní informace celku. Některé z nich jsou ale silnější, výraznější, jako ty ostatní. Je to proto, aby Vědomí vytvořilo iluzi oddělenosti, a tak mohlo hrát miliardy různých her na Zemi, v miliardách různých interakcí mezi svými částmi, a tímto se lépe vyvinulo. Tato převažující informace, je naší KVALITOU, nebo-li DAREM. Umožňuje nám lépe se projevit ve hmotě a současně být ve spojení s celkem. Radovat se a tím i svítit pro „všechny“. Je to právě to, po čem naše duše touží, to co jí sytí, co naplňuje naše srdce a propojuje naší první čakru se sedmou.

A SÍLA JE PŘIJATA (závěrečná kapitola mojí knihy Aru-Nanta CESTA LÉČITELKY))

Procházím Prahou, ulicemi. A nechávám se plně vést.

A koho potkávám, hned o něm vím vše, alespoň to podstatné. Registruji to, ale nijak se mne to nedotýká, necítím potřebu to hned řešit.

A cítím úžas, nad vlastní diverzitou. A úctu, ke všem cestám, všech mých částí, které jsem si vybrala.

A vidím, jako i předtím, auta, domy, silnice… Současně ale i jinak. Předměty i bytosti jako blikající světelné puzzle: tečky nebo čtverečky. A taky různé louče i proudy světla různých barev, světelné shluky, „bytosti“… i další jevy, slovy nepopsatelné… Vše v ustavičném pohybu.

Podkategorie

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes