Ceny

Léčení i učení ("channeling") je výdajem energie a proto za něho mám a taky přijímám PŘIMĚŘENOU PROTIHODNOTU. V opačném případě je tok energie v nerovnováze (dávání a přijímání) a mezi mnou a klientem vzniká nežádoucí energetická vazba - DLUH. 

Výši a druh protihodnoty přizpůsobím i Vaším možnostem.  Tak je to v pořádku = v souladu s Vědomím

Doporučená cena za osobní nebo i "dálkové"  LÉČENÍ je 500 Kč za půl hodinu .

Nedokážu říct, jak dlouho bude trvat právě Vaše ošetření. S postupující transformací se mi nutný čas pro léčení zkracuje a naopak, účinnost vzrůstá. Momentálně je to, v průměru, tak max. 1 hodina. 

Jedno ale můžu zaručit, učiním vše co je v dané chvíli potřeba, k uzdravení toho co je v dané chvíli potřeba. Nebudu nikoho zbytečně hodinu nebo i více natahovat jen proto, abychom z toho oba měli dobrý pocit resp. já peněz. To nejde.

Pokud ale budete mít zájem pokračovat léčivou a příjemnou shiat su nebo i jinou masáží, je to Vaše rozhodnutí a ráda vyhovím -:). Cena je pak stejná. 

Upozorňuji ale, že ne vždy mi Vědomí umožní vyřešit všechno naráz, a proto, v případě letité a závažné nerovnováhy/více potíží je někdy potřeba léčení opakovat

Přesné stanovení diagnozy podle TČM pro výběr bylinné léčby, vhodné stravy, akupresurních bodů k samoošetření...atd. a následné konzultace můžu provést i bez další osobní návštěvy (které se ale nebráním-:) ).

Obsah dalších konzultací je různý: může se jednat o konzultace ohledně vývoje onemocnění (s jeho změnou se pak mění i doporučená dieta, bylinná směs atd.), poradenství v procesu kundalini transformace, ale prakticky i cokoliv dalšího, kde můžu a mám pomoct. Vždy v plné vibraci s Vědomím. 

Cena za detailní diagnostiku podle TČM je kolem 600 - 1500,- Kč.  Výše příspěvku za následnou a případnou jinou konzultaci je dobrovolná, resp. dle domluvy (dle časové náročnosti). 

Léčení má být dostupné všem, proto se můžu přizpůsobit Vaším finančním možnostem. Možné jsou i praktické (jen spotřební) dary, nebo i protislužba, vždy ale prosím po domluvě. Nejsou v tom rozdíly. 

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes