O mně

Raduji se každým dnem, z drobností i z „velkých věcí“, ze života jaký je a plyne. Z přítomných okamžiků. 

Je mi 47 let a pocházím ze Slovenska. Již od raného dětství je moje vnímání a uvažování, vzdálené „obecným“ očekáváním. Spíše než tomuto světu jsem, jako dítě, více rozuměla „jiným realitám“. Vždy jsem chtěla být doktorkou nebo veterinářkou a ještě na „základce“ s oblibou četla Jungovy spisy a svazky o astrologii. Má duše si ale vybrala složitou cestu k poznání světla a naplnění. Již od narození procházela velkou temnotou a iniciací. Profesně jsem se taky odklonila, na dlouho. Silná touha pomáhat lidem a zvířatům k uzdravení ale, ale navždy zůstala mou součástí. Teprve ve věku 33 let jsem začala s výcvikem a brzy na to i se šamanskou prací. Návratem ztracené části duše, extrakcí přivtělených energií, odváděním a čistěním prostor, podporou umírajícím…a zejména velice účinným léčením v tzv. medicínském kruhu. Jedná se o intenzivní a komplexní terapeutickou metodu, dost podobnou rodinným konstelacím. 

Krátce před dosažením mých 40ti let se mi zcela otevřela srdeční čakra a plně rozvinula energie Kundalini. Od té doby se vše zintenzivnilo. Vnímání i vývoj: od "oběti“ k Tvůrci vlastní reality. Posvátná síla a vedení ve mne, nekompromisně čistí, léčí a učí mě, každým dnem.

Zhruba před 7 lety jsem se seznámila se shiatsu. Byla jsem nadšená a cítila se celistvě. To spojení práce s tělem a s energií, právě to mi ještě chybělo. Moje bystrá mysl rovněž dospěla k nasycení - diagnostiky - poutavé detektivky, rozmanité příběhy těl i duší... S intuicí a intelektem ruku v ruce, se zanícením, dodnes ráda hledám klíč. U shiatsu se mi líbí i rozmanitost technik, hravost. Propojení s tím, co umím, čím jsem prošla, co již praktikuji a k čemu jsem dozrála. Práce s tělem pro mne znamená i uzemnění, ukotvení se v přítomném okamžiku. Těší mne a proto již nemám potřeby „ulítávat“, má mysl je plně přítomná, v ošetření - s klientem. A této práci jsem se proto začala věnovat. 

Asi před 3 lety moje kundalini energie masivně zesílila. Začala jsem vnímat a dělat věci, o jakých se mi nikdy ani nesnilo. Masivní transformace změnila mi zcela vše. O mé rychlé a intenzivní cestě najdete krásné články v sekci "ZAJÍMAVOSTI", nebo taky na mých facebookových stránkách. Vše mě vedlo k lásce a k sebepřijetí: DARU léčitelství,  svého vnímavého těla i své přenádherné duše, kterou již nijak NEOMEZUJI a NAPROSTO jí důvěřuji.

A tak, začala jsem prostě UZDRAVOVAT.  Lidi, prostory, zvířata.  A to čím dále, tím silněji. Osobně i na dálku, vzdálenost irelevantní.... O tom jak pracuji a co umím, popravdě a zcela otevřeně, najdete v sekci "JAK PRACUJI". Nejlepší je to ale vyzkoušet. Je to vážně paráda -:) 

 

 

Vzdělání a výcvik v oblasti alternativní medicíny:

  • Reiky III. Stupně
  • 3-letý kompletní šamanský výcvik u Iva Musila
  • Fonoforéza s Inge Schubert
  • Shiatsu, TČM a alternativní medicína (Darja Shiatsu School, celkem 3 roky)
  • 1. Škola tradiční čínské medicíny – odbor Fytoterapie (3 roky)
  • Rekvalifikační kurz maséra pro sportovní a relaxační masáže 

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes