JAK PRACUJI

Lidé, co jim můžu pomoct, dorazí.. To co se má uzdravit tady a teď a v mojí přítomnosti, bývá uzdraveno.

Pracuji skrze tělo. Jak mi to přijde, činím, co vnímám, že je potřeba. Různě přikládám ruce a masíruji. Používám i protahovací shiatsu techniky a akupresurními body podle čínské medicíny… Vše naprosto intuitivně a v  plném propojení.

Vidím co je potřeba:  traumata, bloky, nemoci i jiná poškození – jak na těle, tak na duši. Spravuji… Nevysvětlím jak, probíhá to velice rychle. Skrze mé ruce a srdeční čakru, ve vibraci Vědomí… Ano, tam se dějí „zázraky“. Někde i vidím podrobnosti, v těle,  minulost…všemožné a různě, též  v obrazech. Nerozebírám, nehrabu se v tom a sděluji jen esenci. Neboli to, co je opravdu potřeba.

Obdobně to platí, pro tzv. „channeling“. Ať již jsou žádané správy od kohokoliv, zde platí: Ptejte se mne, na co chcete, a já Vám předám, vše co mi právě přichází. Bez konstrukcí nebo nesmyslných mysle interpretací. A co dostanete, to vědět máte, pro vlastní růst a uzdravení, v daném okamžiku.

Takhle to většinou/zhruba probíhá. Každý ale potřebuje něco jiného a já se neustále vyvíjím. A proto nevím, jaký průběh bude mít to Vaše léčení. Jediné vím, že pro Vás jen ten nejlepší.

Tak nebo tak a bez ohledu na to, s čím přicházíte, užijeme si to společně. V laskavé radosti a se mnou i docela v legraci -:)

Setkávám se též s dotazy, zda nedělám jenom masáže, že o léčení nemá dotyčný zájem. Ano pracuji s tělem,  zhruba tak,  jak jsem popsala výše. Ano, můžu se zaměřit na to, o co požádáte (třeba bolavá krční páteř…atd). Nemusím Vám ani nic sdělovat. Výhradně „ruční práci“ ale u mne nečekejte. Dostanete prostě „víc“. Chtě nebo nechtě. Oddělit to nelze a já se nepotlačuji.

Po shiatsu se doporučuje hodně pít a odpočívat. I to je ale individuální. Já radím, dělejte, alespoň v ten den/pár hodin potom, co opravdu cítíte. Vnímejte své tělo, co chce a kam Vás vede. A dopřejte si to, to je ten klíč. 

Pokud si to budete přát, dělám i diagnostiku podle čínské medicíny. Baví mne to a vše se mi propojuje. Znalosti, zkušenosti i to co mi přichází z Vědomí. A je z toho kompletní „balík“, vskutku praktických informací. Doporučím Vám, třeba, byliny, vhodnou stravu, sebe-ošetření akupresurních bodů… Dovysvětlíme témata a řeknu Vám cosi k související psychosomatice, cokoliv. Můžu a nemusím, jak budete chtít. 

Výsledky léčení? K čemu zde slova. Kdo chcete, přijeďte. A uvidíte -:)

LÉČENÍ NA DÁLKU:

Stejně tak, jak osobně, pracuji taky na dálku. Pošlete fotku a napište jméno. Nepotřebuji, ale je to příjemnější. Nebo to může proběhnout "on-line", tzn. s telefonem v ruce. Jak to jen budeme cítit/chtít. Provedu i předám vzkazy/informace.

I zde můžu pokračovat, s bylinami, čínskou medicínou… atd. Na dálku nebo osobně, na tom vůbec nezáleží.

Srovnávat „dálkové“ a osobní léčení je nesmysl. Pro každého je vhodné něco jiného, v daném okamžiku. Pokud nevíte, tak mne klidně zkontaktujte. Načtu a sdělím, co mi přichází. 

Pokud to budete chtít, můžu vám vyrobit i vlastní tinkturu - na míru. Kromě vhodných "obsahových látek" (viz výše) vkládám do ní í léčivou energii, co kdo přesně potřebuje. 

Nebo Vám můžu objednat vybrané bylinky/směsi, za lepší – terapeutické, ceny.

Barbora Aruna

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes