Jak pracuji

Lidé, co jim mám a můžu pomoct – vždy dorazí. To co se má uzdravit tady a teď – u mne a s mojí pomocí – bývá uzdraveno.

Své klienty cítím ve svém těle, i předtím než se sejdeme, vím již zhruba, co je trápí. Chodí mi i relevantní informace. Různými způsoby.

Se svými klienty nevedu, před léčením, dlouhé rozhovory. Jen stručně vysvětlím, jak pracuji a jdeme „na to“. Je to proto, abych omezila vlivy naší mysli na výsledky. Vyloučí se tím možné domněnky a projekce. Ty Vám skutečně nepomůžou.

U léčení se vždy plně na-vibruji na ZDROJ. A dávám naprostou volnost svému tělu i duši. Ať dělá VŠE, co je potřeba. Pracuji s tělem i s energií klienta – v propojení.  Vidím i cítím jeho nemoci, různá poškození i nerovnováhy. Místa kde zapsali se různé negativní zážitky i traumata. Pracuji s tím – skrze své ruce. „Opravuji“ i doplňuji – tam kde chybí energie. Traumata, zážitky klienta vidím taky v obrazech, přichází mi, co se stalo. Někdy nehlédneme i do minulých životů, jen tam, kde je to potřeba. Do léčebného prostoru vždy vstupují i duše, kterých se léčení  týká. Živí i již nežijící, není v tom zde rozdílu. Často se jedná o někoho z rodiny, nebo z rodu, z této nebo i z velice dávné generace. Ani zde není rozdílu, u léčení nevládne prostor ani čas.  Vidím ty duše,  dokážu je popsat… No a oni, skrze mne, s klientem komunikují. Řešíme se s nimi, co je potřeba. Často dochází k mnohým vysvětlením: co a  proč se stalo. A pak i k odpuštění, smíření, vyrovnání a propuštění.  Často přicházejí i bytosti, které jsou, v tomto životě, klientovi oporou. Živí nebo i nežijící, někdy i nezhmotněné bytosti světla. Pomáhají nám v procesu. Vše plyne zcela přirozeně, obrazy, informace, duše, práce na těle… já jenom reaguji a  uzdravuji to, co mi přichází.

Někdy je potřeba klientovi energii nejednom doplňovat, ale i aktivovat, propojit čakry, uvolnit stagnace. Často je potřeba i něco pustit, odvést. Jsou to buď nežádoucí entity/duše (energetický parazity), nebo i cizí energie, které klient převzal od jiných a škodí mu.

V průběhu léčení pracuji zcela intuitivně. Často používám i shiatsu techniky, tak jak to nacítím, kde a jak je potřeba. Uvolňuji/doplňuji i dráhy podle TČM a ošetřuji i akupresurní body - kde vnímám, že to pomůže. Chvílemi i masíruji a je to fajn. Klient se uvolní a oba si trochu odpočineme, od řešení těžších témat. Proto nikdy nevím přesně, jaký bude mít průběh právě to Vaše léčení. Každý potřebuje něco jiného. A já jsem zde proto, abych POMOHLA. Ne proto, abych striktně plnila nějaké „postupy“.

V průběhu léčení se svými klienty komunikuji. Tam již to vhodné je. Propojím klienta s jeho duší, s níž jsem rovněž zcela v souladu. A pak můžeme lépe promlouvat. Jelikož, zde se již nebaví dvě ega, ale ZDROJ = dvě duše, ve své čisté podstatě. A co se řeší a přichází - je VŽDY pravda a žádné konstrukce.  A vše vede k vyřešení. A je k tomu i velká podpora, i od dalších  bytostí světla, co mi pomáhají.

Bezprostředními pocity po léčení bývají, nejčastěji: velký príval energie nebo naopak únava - léčení je silné, klientům předávám velké množství energie), a taky pocity lehkosti. „Jako bych odložil těžký baťoh, oslobodil se“ – popisují mi to často. A taky úleva – pochopení toho co bylo, je, a proč. Někdy i údiv nad tím co proběhlo, roztržitost a určitý zmatek – změnili se energie, pročistili témata – musí si to „sednout“. Po léčení vždy doporučuji hodně pít a odpočívat. Je to potřeba.

Pokud si to klient přeje, po léčení ještě dodělám diagnostiku podle čínské medicíny. A doporučím fytoterapii, vhodnou stravu,  sebe-ošetření akupresurních bodů, probereme psychosomatiku, dovysvětlíme témata a cokoliv dalšího, co je potřeba.

Výsledky léčení pak závisí od připravenosti klienta. Od jeho ochoty změnit, co je potřeba. Něco pro to udělat. Opustit oběť a vzít život do vlastních rukou. Vždy ale nějaké JSOU, na těle i na duši.  A často „dobíhají“ i delší dobu. Taková je má praxe i výsledky - dle zpětných vazeb od mých klientů. 

Moje práce a podpora léčením nekončí. Zůstávám s klienty v kontaktu (pokud si to přejí), k dispozici poradit, pomoct, často nejenom v prvních dnech/týdnech po ošetření. Těší mne, když se jakkoliv posouvají. Jsem ráda, když o sebe pečují a tím přebírají odpovědnost za svoje zdraví, svůj život, i celý vlastní svět. Snažím se je v tom plně podpořit. Raduji se s nimi a moc mne to naplňuje.

 

Léčení na dálku:

Stejně tak, jako ve fyzickém kontaktu, pracuji s klienty i na dálku.

Stačí mi k tomu fotka klienta (portrét) a jméno, no často jsem pracovala i bez toho. 

Přivolám si energii klienta  - jen když s tím jeho duše souhlasí - jinak léčení prostě neproběhne. A pak scenuji jeho energetické i fyzické tělo.  Problémy klienta cítím jasně i ve svém fyzickém těle a taktéž přímo vidím, v tom jeho. I když je často na stovky kilometrů daleko, vzdálenost je zcela irelevantní.

A pak rovnou pracuji. Rukami, stejně jako u fyzického léčení. Čakry někdy aktivuji nebo harmonizuji skrze své vlastní čakry. Zejména energii často dodávám přímo ze svého solaru. A srdeční čakru často léčím i přímo skrze vlastní srdce. Bývá to někdy i bolestivé, ale nádherné současné a hlavně, vím že to tak má být. Dále je průběh léčení velice podobný jako u fyzického ošetření. Přesouvám energie, uvolňuji jejich blokády, odvádím cizí entity, "nabíjím". I zde do prostoru přicházejí duše, jenž se ošetření týká nebo nám mají pomoct. A ty často komunikují nejenom se mnou ale i navzájem. Vypadá to, jako by se mi v prostoru přirozeně stavěli "konstelace" a já jenom přesouvám a dodávám energie, tam, kde je potřeba: někde odpuštění, jinde přijetí, vyrovnání, lásku, smíření... I zde vše za veliké podpory jiných bytostí světla. Je to naprostá nádhera. 

Někdy je potřeba ošetření na dálku zopakovat, zejména pokud se řeší související a těžké rodové/karmické témata. 

Po léčení  klientovi sdělím veškerý jeho průběh, vzkazy i doporučení pro jeho další růst a uzdravení. 

I léčení na dálku je  plně intuitivní. Pokud si to klient přeje, můžeme pak provést i online diagnostikou, výběr fytoterapie a poradenstvím podle TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY.  K online diagnostice potřebuji vyplnit dotazník a poslat dobrou fotku jazyka klienta.

Výsledky osobního léčení a léčení na dálku jsou si velice podobné. Záléží ale taky od zdravotního stavu klienta a míry aktivity jeho kundalini energie. V případě vážných zdravotních potíží a zcela neaktivní kundalini energii doporučuji využít osobní léčení - v takovém případě jsou jeho výsledky lepší. 

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes