Jak pracuji

Lidé, co jim mám a můžu pomoct – vždy dorazí. To co se má uzdravit tady a teď – u mne a s mojí pomocí – bývá uzdraveno.

Své klienty cítím ve svém těle, i předtím než se sejdeme, vím již zhruba, co je trápí. Chodí mi i relevantní informace. Různými způsoby a prakticky všemi smysli.

Se svými klienty nevedu, před léčením, dlouhé rozhovory. Jen stručně vysvětlím, jak pracuji a jdeme „na to“. Je to proto, abych omezila vlivy naší mysli (ega) na výsledky. Vyloučí se tím možné domněnky a projekce. Ty Vám skutečně nepomůžou.

U léčení vždy vibruji v JEDNOTĚ. A dávám volnost svému tělu i duši. Ať dělá COKOLIV, co je potřeba. Pracuji současně jak s fyzickým tak i s energetickým tělem klienta. Vidím i cítím jeho nemoci, různá poškození i nerovnováhy. Místa kde se zapsali negativní zážitky i traumata. Pracuji s tím, skrze ruce, ale i jinak. „Opravuji“ i doplňuji – tam kde chybí energie. Traumata, zážitky klienta vidím taky v obrazech, přichází mi, co se stalo. Často nahlédneme i do minulých životů, klienta nebo i předků. Ale vždy jen do toho „prvního“. To znamená tam, kde došlo k prvopočáteční události, v důsledku které vznikl karmický uzel. Ve všech dalších zrozeních se pak jenom různě opakoval. Pokud mám svolení, můžu karmu i rozvázat.

Do léčebného prostoru vstupují i duše, kterých se léčení  týká. Živí i již nežijící, není v tom zde rozdílu. Často se jedná o někoho z rodiny, nebo z rodu, z této nebo i z velice dávné generace. Ani zde není rozdílu, u léčení nevládne prostor ani čas.  Vidím ty duše, události, i velice dávné a dokážu je popsat… Tyto duše, skrze mne, s klientem komunikují. Řešíme se s nimi, co je potřeba. Často dochází k mnohým vysvětlením: co a  proč se stalo. A pak i k odpuštění, smíření, vyrovnání a propuštění. Často i k přepsání události. Tohle se těžko vysvětluje, ale je to tak.

V poslední době ale sleduji posun i v této "práci". V procesu léčení se mi karmický uzol již jen ukáže, a to na všech úrovních. Následně mi vzroste vibrace a to výrazně.  Dál jen vidím a vnímám, jak se karma rozpouští. Není potřeba jít do detailů, dále se s tím trápit, rozebírat. Vše proběhne rychle, krásně a "samo".

Často přicházejí i bytosti, které jsou, v tomto životě, klientovi oporou. Živí nebo i nežijící, někdy i nezhmotněné bytosti světla. Pomáhají nám v procesu. Vše plyne zcela přirozeně, obrazy, informace, duše, práce na těle… já jenom reaguji a  uzdravuji to, co mi přichází.

Někdy je potřeba klientovi energii nejednom doplňit, ale i aktivovat, propojit čakry, uvolnit stagnace. Často je potřeba i něco pustit, odvést. Jsou to buď nežádoucí entity/duše (energetický parazity), nebo jen cizí energie, které klient převzal od jiných a škodí mu.

V průběhu léčení pracuji zcela intuitivně. Často používám i shiatsu techniky, kde a jak je to potřeba. Uvolňuji a doplňuji i dráhy podle čínské medicíny a ošetřuji i akupresurní body. Tam kde vnímám, že to pomůže. Chvílemi i masíruji a je to fajn. Klient se uvolní a oba si trochu odpočineme, od řešení těžších témat. Proto nikdy nevím, jaký průběh bude mít právě to Vaše léčení. Každý potřebuje něco jiného. A já jsem zde proto, abych POMOHLA. Ne proto, abych striktně plnila nějaké „postupy“.

V průběhu léčení se svými klienty komunikuji. Zde již to vhodné je. Propájím se totiž přímo s duší klienta. A pak se nebaví dvě ega, ale ZDROJ = dvě duše, ve své čisté podstatě. A to co nám přichází, co se otevírá je VŽDY pravda a ne konstrukce.  A vše vede k vyřešení. S velkou podporou ze strany bytostí světla, které nám pomáhají.

Bezprostředními pocity po léčení bývají, nejčastěji: velký přival energie nebo naopak únava - léčení je silné  (klientům předávám velké množství energie), a často i pocity lehkosti. „Jako bych odložil těžký baťoh, osvobodil se“ – popisují mi to často. A taky úleva – pochopení toho co bylo, a je, a proč. Někdy i údiv nad tím co proběhlo, roztržitost a určitý zmatek – změnili se energie, pročistili témata – musí si to „sednout“. Po léčení vždy doporučuji hodně pít a odpočívat. Je to potřeba.

Pokud si to klient přeje, po léčení ještě dodělám diagnostiku podle čínské medicíny. Doporučím kompletní fytoterapii, vhodnou stravu,  sebe-ošetření akupresurních bodů, probereme psychosomatiku, dovysvětlíme témata a cokoliv dalšího, co je potřeba.

Výsledky léčení pak závisí od připravenosti klienta se posunout. Od jeho ochoty změnit, co je potřeba. Něco pro to udělat. Opustit oběť a vzít život do vlastních rukou. Vždy ale nějaké JSOU, jak na těle, tak i na duši.  A často „dobíhají“ i delší dobu. Taková je má praxe i výsledky - dle zpětných vazeb mých klientů. 

Moje práce a podpora léčením končit nemusí. Pokud si to klient přeje, zůstávám s ním v kontaktu. K dispozici poradit, pomoct, často nejenom v prvních dnech po ošetření. Těší mne, když se jakkoliv posouváte. Jsem ráda, když o sebe pečujete. Tímto přebíráte odpovědnost za svoje zdraví, svůj život, a v podstatě vše, co vytvoříte. Snažím se vás v tom plně podpořit. Raduji se s Vámi a moc mne to naplňuje.

LÉČENÍ NA DÁLKU:

Stejně tak, jako ve fyzickém kontaktu, pracuji s klienty i na dálku.

Stačí mi k tomu fotka klienta (portrét) a jméno, ale často pracuji i bez toho. Prozatím jsem většinou pracovala samostatně. V poslední době se mi otevírá i léčení "on-line", tzn. s telefonem v ruce. Ne ale u každého klienta, je to individuální. 

Přivolám energii klienta, co proběhne, jenom pokud s tím jeho duše souhlasí. Skenuji pak jeho energetické i fyzické tělo.  Problémy klienta cítím jasně ve svém fyzickém těle a taktéž přímo vidím, v tom jeho. Může být klidně i na stovky kilometrů daleko, to vůbec není podstatné.

A pak rovnou pracuji. Někdy rukami, stejně jako u fyzického léčení. Často i přímo skrze naše čakry. Léčení bývá pro mne i bolestivé, ale současně tak nádherné… Dále je jeho průběh velice podobný jako u fyzického ošetření. Přesouvám energie, uvolňuji jejich blokády, odvádím cizí entity, "nabíjím". I zde do prostoru přicházejí duše, jež se ošetření týká, nebo nám mají pomoct. A ty často komunikují nejenom se mnou ale i navzájem. Vypadá to, jako by se mi v prostoru přirozeně stavěli "konstelace" a já jenom přesouvám a dodávám energii, tam, kde je potřeba: někde odpuštění, jinde přijetí, vyrovnání, lásku, smíření... I zde vše za veliké podpory jiných bytostí světla. Je to naprostá nádhera. 

Po léčení  klientovi sdělím veškerý jeho průběh, vzkazy i doporučení pro jeho další růst a uzdravení.

I léčení na dálku je  plně intuitivní. Pokud si to klient přeje, můžeme následně provést i online diagnostikou za účelem výběru bylin (zahraniční i zde rostoucí) a vhodné diety, nebo jakékoliv jiné poradenství podle TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY.  K online diagnostice podle TČM prosím vždy o vyplnění dotazníku a zaslání fotografie jazyka. Pravda je, že mi diagnozy i byliny vhodné k uzdravení vždy "chodí sami". Ale ráda si to ověřuji. Baví mne to, prozatím -:) 

Pokud budete chtít, můžu vám vyrobit i vlastní tinkturu - na míru. Kromě zajistě vhodných "obsahových látek" (viz výše) vkládám do ní í léčivou energii, pro každého, individuálně. Vlastně mi u výroby tinktury probíhá stejný proces jako u samotného léčení. Jen je to rychlejší. 

Výsledky osobního léčení a léčení na dálku jsou si velice podobné. Záleží taky od zdravotního stavu klienta a míry aktivity jeho kundalini energie. V případě vážných zdravotních potíží a zcela neaktivní kundalini energii doporučuji využít osobní léčení - v takovém případě jsou jeho výsledky lepší. 

Někdy je potřeba léčení opakovat, zejména u vážného zdravotního stavu, nebo těžkých témat. Karmické témata rodu „pročišťuji“ většinou o samotě. Často po první osobní návštěvě klienta. Je to proto, že zde je potřebná podstatě vyšší úroveň vibrace, než vyžaduje léčení jednoho člověka.

V poslední době ale zaznamenávám posun i zde. Vše probíhá u jednoho léčení a za fyzické účasti klienta. 

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes