INTUITIVNÍ TANEC - LÉČIVÁ SETKÁNÍ

Bůh je SVĚTLO. Bůh je LÁSKA. Bůh je tónina = bůh je HUDBA – v nás i všude kolem nás.
INTUITIVNÍ TANEC - léčivá setkání
PROPOJENÍ – UZDRAVENÍ - RADOST


Již léta vím, že místo kde žiju a léčím, je určené i pro další věci. A tím jsou NAŠE SETKÁNÍ. Před léty jsem zde chtěla organizovat medicínské kruhy, ve kterých jsem dlouho pracovala. Transformace mne ale vede jiným směrem. K naprosté SVOBODĚ, bytí a tvorbě bez limitů, pravidel, BEZ STRUKTUR.

ENERGIE…nepřestajný POHYB, změna. A takový je čím dále více i můj život. Jemné i nespoutané plynutí v souladu s NÍ. U všeho co činím, ve všem. Mé léčení = tanec těla i duše. Moje chůze, pohyby, jako vlny moře…. Cokoliv. I když jen sedím, v tichu a vnímám. I přesto energie ve mne, a s ní i moje tělo… neustále se vlní, točí = TANCUJE. V nekonečné LÁSCE, v RADOSTI.

Má energie neustále vzrůstá. A vědomí mne čím dále více pobízí k PRÁCI PRO VĚTŠÍ SKUPINU LIDÍ. Častokrát, nejsou nutná hodinová léčení, stačí jen pouhý kontakt - s výměnou energie, krátká sdělení, co pomůžou vám…POSUNOUT SE.

A tak VĚDOMÍ tohle všechno propojilo: tanec, mojí sílu i lásku ke všem bytostem a léčení co jaksi probíhají neustále a různým způsobem. A tak:
Bratři a sestry mého srdce, VOLÁM VÁS a NABÍZÍM:

KE SPOLEČNÝM SETKÁNÍM, na místě co je k tomu předurčeno. S krásnou energií a v naprostém bezpečí.

K TANCOVÁNÍ
Divokému i nespoutanému. Něžnému i láskyplnému. Takovému v jakém, TADY a TEĎ naše DUŠE chce se VYJÁDŘIT. Dovolit jí to. Cokoliv. Naplno řvát i nadávat, plakat i se smát, výskat i zpívat. SVOBODNĚ. Bez zábran a omezení. UVOLNIT bloky. PROPOJIT se se Zemí, se vším. Rozhýbat své nohy, rozvlnit břicho, procítit tělo. Plně se OTEVŘÍT SVĚTLU, univerzální energii. Nechat jí, ať proudí, vlní se, ať tancuje. Bez strachu a bez zábran. Pustit co nejsme (strachy, stud, vzorce i emoce). BÝT co JSME a vždy jsme byli. A radovat se z toho. Z VĚDOMÍ. Procítit jeho nuance – co v dané chvíli jsou potřeba.

Tak dlouho a takovým způsobem, jak jen budeme chtít. A tím, poskládáme KRÁSU ve VĚDOMÍ. LÉČIVÉ A RADOSTNÉ „pole“. A přijde nám, co dále je potřeba. Vzájemná léčení, společných témat? V zrcadlení, ve sdílení, v propojení…Zpěvem nebo v tichu,, hodováním, nebo i dotyky. V klidu pobýt, nebo dále tancovat…………… cokoliv.

Pobýt se dá i na zahradě. U ohně, v tichosti, nebo za zvuku bubnů resp. jiných přírodních nástrojů. Dle vývoje a zájmu je zde možná i výstavba celoročního týpí.
Kapacita, v domě, je odhadem 5 + 1 lidí. Výše příspěvku je naprosto dobrovolná. Uvítám i praktické (=spotřební, třeba je jídlo), hmotní dary, nebo jakoukoliv výpomoc v domě nebo na zahradě.
Z Humpolce nebo z okolí můžu vyzvednout autem. Přespání (v soukromí - v patře) je rovněž možné.

 


Těším se na Vás.
Barbora Marie Aru-Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes