Zbaví tě všeho a dá ti vše - KUNDALINI TRANSFORMACE

Božská kundalini - transformace:

A jak tě ZBAVUJE všech strachů, lpění či připoutanosti, připraví tě i o RADOST. Neboli, co tě dosud těšilo, ztrácíš. Případně tě přestane naplňovat.

Tak hledáš a hledáš další, nové zdroje, utíkáš od jednoho k druhému, zkoušíš i různě náhražky. Abys poznal, že, naplnění venku nikdy nenajdeš. Mít můžeš jen pouhé zdání, iluzi.

Až dojdeš ke stavu, kdy ti to je jedno. Kde jsi, co děláš, nebo neděláš. Co máš, nemáš, i to co ztrácíš. Ať již to má jakoukoliv „hodnotu“.

Máš v paži i vlastní nemoci, neduhy těla, dokonce i jeho „potřeby“. Opravdu je, jsou? A pokud, kdo si je tvoří, kdo o tom všem rozhoduje? -:)))

Mizí tvé touhy, chtění, jakékoliv. Přestáváš se do čehokoliv TLAČIT, v cokoliv doufat, cokoliv očekávat. Vykašleš se na to, vzdáváš to.

VZDÁVÁŠ se…ničemu = Bytí = SOBĚ. Uvolňuješ se do proudu a pak se jen SMĚJEŠ. I z vlastních bolestí, z věcí kvázi důležitých, i z naprostých pí*čovin. Navenek, jak totální blázen. Kdekdo si ťuká na čelo. Ale ty to máš v paži, naopak, rozesmívá tě to, ještě víc.

Tvé tělo se cítí čím dále lépe a všechno se nějak začne skládat, „samo“. Jen jinak, jak by sis kdy představoval. Co tě ještě více pobaví. Aha, tak nová, další POHÁDKA…-:) Tentokrát si jí ale hezky UŽIJU.

Barbora Aruna

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes