NEČEKANÝ MILOVANÝ

Milovaný syn. Čistá bytost světla. Někdo je volá, andělé.. Zde na Zemi, teď si poprvé…Přišel jsi, a přesto vůbec „nemusel“, nevážou tě zde žádné dluhy. Přišel si, abys mně naučil: SAMU SEBE MILOVAT.

Neměl si to se mnou jednoduché. Nerozuměla jsem ti, a pak nechtěla, tvrdohlavě odmítala, často ti i ubližovala a pak…ubližovala sobě, ještě více. A dokonce tě chtěla i opustit… než porozuměla jsem, že tím bych se vymrskala nejvíce.

Milovaný syn, bytost stejné vibrace, naše srdce tlučou ve stejném rytmu. Neodsoudil si mne, ani v těch chvílích nejtěžších, nezatratil a nepřestal milovat.

Milovaný syn, čím dále více i můj parťák, přítel, blízká duše. Tvůj úkol je zde završen. Co nesvedli léta mé vlastní „dřiny na sobě“, zkušenosti z mnohých životů, ani masivní transformace, má LÁSKA K TOBĚ dokázala. Porozuměla a přijala jsem, teď již vím. Nebudeš zde šťasten, pokud JÁ SAMA šťastna nebudu. A tak, ne z vděčnosti, ale z lásky k tobě definitivně odkládám všechny nesmysly... zbytky starých vzorců … rozhodntuta, ve hmotě si dále jenom hrát, bavit se a radovat. Ve všem, všude a v každém okamžiku.

A tak a teď, dějí se nám, čím dál větší zázraky, slovy nepopsatelné…To co teď tvořím, nevýslovná nádhera, hojnost i pěkná legrace.

Milovaný syn, vím, nemusíš zde dále být. Až rozhodneš se, kdykoliv můžeš odejít. Cítím to a předci tě nedržím, odkládám strachy a dále nijak nehlídám.

Tohle je můj úkol, můj dar: dát svobodu tvojí duši. Více již pro mne činit nemusíš, můj největší učiteli.

To já ti teď mám ukázat, co všechno svede plně aktivní kundalini energie. Co vše dokáže probuzená a již svobodná duše. Jak neomezeně můžeš, na Zemi si hrát. Jak radostně se bavit, a jak moc si všechno užívat. Ano, vím, to učení je vzájemné.

A já, chtěla bych to vidět, jak záříš štěstím, až dokončíš svůj vlastní proces transformace.

Milovaný syn, chtěla…ale nelpím na tom nijako. Jako si jen přeješ, tak ať jest. Překrásná a svobodná duše.

Naši synové a dcery…Je jich čím dále více, právě takových. Ženy, matky, ve jménu lásky, přijmete prosím, to co nám přináší.

Děkuji,

máma

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes