NEPOCHOPENÝ DAR ODDĚLENOSTI

Každá lidská bytost, je celistvou částí Vědomí, tzn. každý z nás v sobě nese kompletní informace celku. Některé z nich jsou ale silnější, výraznější, jako ty ostatní. Je to proto, aby Vědomí vytvořilo iluzi oddělenosti, a tak mohlo hrát miliardy různých her na Zemi, v miliardách různých interakcí mezi svými částmi, a tímto se lépe vyvinulo. Tato převažující informace, je naší KVALITOU, nebo-li DAREM. Umožňuje nám lépe se projevit ve hmotě a současně být ve spojení s celkem. Radovat se a tím i svítit pro „všechny“. Je to právě to, po čem naše duše touží, to co jí sytí, co naplňuje naše srdce a propojuje naší první čakru se sedmou.

Vybrali jsme si různé prostředí, různé rodinné systémy, pro naše reinkarnace. A ty, pokud nepochopili a nepodpořili naše kvality, došlo k jejich potlačení. Prostě jsme chtěli „zapadnout“ a tak jsme se přizpůsobili. Částečně z lásky k našim milovaným, no především ze strachu o přežití. Ze strachu, že nebudeme milovaní a tím i přijímání.

Na mnoho let, často i životů, nežili jsme sebe, svojí „genovou kvalitu“. Dokonce, a to často, vnímali jsme jí jako stigma, jako zátěž a mrskali se za ní, jako za svůj stín. Zavírali před ní oči, nebo se jí snažili nějak „pustit“, zpracovat, jako vlastní EGO, jako špatnost, divnou tenzi, prapodivný vzorec nebo jiný nesmysl. Mysleli jsme si, že tohle nutkání, tahle naší touha, nám brání svobodně žít. A bylo to přesně naopak.  A my jsme se cítili čím dále hůř, nainstalovaní v něčem, co nás nesytilo, sytili jsme se různými závislostmi. Potlačováním podvědomých vnutkání „cosi činit“, týrali jsme vlastní těla. A naše duše plakala, a my jsme jí neposlouchali. Rezignovaní v rozhodnutích nějak „fungovat“, odmítli jsme vnímat její signály.

Odlišnost, ego, oddělenost….vytvořilo Vědomí = naše dokonalá duše. A stejně tak je DOKONALÉ. Touha hrát tyhle hry, je touhou naší duše, aby se vyvinula. Přijmeme-li to, do své podstaty, do nejhlubší úrovně, přijmeme svůj život na této Zemi. To co jsme si sami vytvořili. PŘIJMEME tím SEBE. Naplníme-li to, zrealizujeme tím LÁSKU, k sobě a tím i celku. A v naších srdcích,  PROPOJÍME „nebe se Zemí“, individuální s Jednotou.  A tímto  dojde k  OSVOBOZENÍ. A tak, naše duše najde svůj KLID.

Děkuji Petře Strýkové, za pomoc s rozeznáním a pochopením vlastní kvality PEČOVATELKY a přijetím všech její projevů, ve všech (a to i opravdu nečekaných) oblastí mého života. Za pomoc s odložením posledního sebemrskání a s propojením této kvality s mými dalšími dary. Za prostupující dar lehkosti, mého bytí na Zemi. Za ještě hlubší mír a klid. 

https://youtu.be/S7m-kqHBKdE

 

Barbora Aru- Nanta 

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes