A SÍLA JE PŘIJATA

Procházím Prahou, ulicemi. A nechávám se plně vést.

A koho potkávám, hned o něm vím vše, alespoň to podstatné. Registruji to, ale nijak se mne to nedotýká, necítím potřebu to hned řešit.

A cítím úžas, nad vlastní diverzitou. A úctu, ke všem cestám, všech mých částí, které jsem si vybrala.

A vidím, jako i předtím, auta, domy, silnice… Současně ale i jinak. Předměty i bytosti jako blikající světelné puzzle: tečky nebo čtverečky. A taky různé louče i proudy světla různých barev, světelné shluky, „bytosti“… i další jevy, slovy nepopsatelné… Vše v ustavičném pohybu.

Procházejí mnou a já jimi, něčím i hýbu, různě přesouvám. Nebojím se, nebráním, ani neuzavírám. Jsem to JÁ, zase jen JÁ a je to zábava.

A „čas“ mi plyne jako zpomalený film, který jen tak sleduji. Pobaveně i s úctou, k jeho dokonalosti. JSEM. V míru a nic nepotřebuji.

Vnímám své tělo, vše v něm cítím, nemá ale žádné potřeby. Necítím zimu, žízeň, hlad…vůbec nic.

A přijímám své ego jako dar, díky kterému jsem se mohla učit a vyvíjet, zde na Zemi. V této vysoké vibraci se ale ztrácí. Myšlenky, potřeby, není vůbec nic. Bez práce, bez technik, bez nátlaku. Přirozeně a naprosto „samo“.

A přijímám zas, své fyzické tělo. Jako nástroj radosti a nikoliv utrpení, zde na Zemi. Odkládám, navždy, bolesti vlastní a tím i všech. V hlubokém soucitu, lásce a milosti.

A děje se, co má. Ruce i čakry ještě více se mi otevírají, síla kompletuje, důvěra v sebe ukotvuje. Ano, tak jest. Dokážu, můžu, mám i chci… ještě více uzdravovat i fyzická těla….

Vše co mi v tom bránilo, zranění i karmické bloky, vše bylo dočištěno, zpracováno, vymazáno. Co bylo, není a emoce s tím spojené (strach…), jsou navždy pryč. Jsem opravdu léčitelka.

MILUJI....

Vědomí = sobě, dík.

Barbora Aru - Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes