ZNEUŽÍVÁNÍ ? Co nás učí a jaká je SKUTEČNOST

Dnes mne oslovila jedna uživatelka fcb, se žádostí, abych jí pomohla zpropagovat její knížku, alespoň sdílením. Týká se prý „narcistického zneužívání mužem“ a může pomoct mnoha ženám.
 
Nehodnotím… nečetla jsem. A i kdyby, pravda neexistuje. Ale protože zde předávám jen vlastní zkušenosti a co mi přichází z Vědomí, sděluji následovné:
 
V mém životě bylo hodně ZNEUŽÍVÁNÍ, ze strany mužů zejména. Opakující se vzorec, který započal v mém ranním dětství, poprvé, hned ze strany nejbližšího…
 
Nejdříve jsem NENÁVIDĚLA. Jeho, je, a podvědomě i sebe – a to nejvíce. Ubližovala mužům a sebe likvidovala, různými způsoby.
 
Pak nalezla ODPOUŠTĚNÍ, alespoň vůči NIM. Mé sebemrskání ale nepřestávalo. A VZOREC chování dále pokračoval.
 
Teprve až se mi plně aktivovala kundalini energie, začala jsem tomu rozumět. Na všech úrovních. Viděla jsem všechny své minulé životy s těmi muži, a dokonce, napříč časem i prostorem (ve Vědomí neexistuje) i ROZPUSTILA naše KARMICKÉ UZLY. Různým způsobem.
 
A viděla jsem, SKUTEČNÝ SMYSL těchto událostí. Vše co mne učili. To kam mne posunuli. V mém VÝVOJI. Daleko a vysoko. A pak jsem to plně PŘIJALA. Ten DAR co mi přinesli.
Já NEODPOUŠTÍM. Není co.
 
Já MILUJI, všechny ty muže, co mne „zneužili“. Miluji je a jsem jim VDĚČNÁ. Za rozhodnutí jejich duší, tohle pro mne učinit. HRÁT zde, na Zemi, na pohled odsouzeníhodné VINNÍKY. Což je NESMYSL.
Není viníků, nejsou žádné oběti. Jen DOMLUVA DVOU DUŚÍ, jakým způsobem budou zde ve hmotě růst. Nebo…ještě lépe a popravdě (a někdo již pobírá -:)): Pouhá HRA Vědomí, které skrze hmotu navyšuje svojí vibraci. Hra mne samé se sebou.... -:))))
 
A věřte – nevěřte, s každým jediným PŘIJETÍM takové bytosti, co jako černá její energie na pohled vypadá (nesmysl, ale to by byl jiný článek…), MÁ ENERGIE citelně VZRUSTÁ. A mé ČAKRY se více a více otevírají. Přijímám SE, miluji SE,...A nesmírně ROSTU.
 
Podrobně a otevřeně v mé vlastní autobiografii: „Aru – Nanta Cesta léčitelky“ -:).
 
Holčičko, krásná žena z fcb, se svojí žádostí, vnímám tě, cítím tě, ale...sorry.
 
Barbora Marie Aru - Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes