7. čakra - JSEM NEOSOBNÍ

Nedokážu plkat jen tak, O NIČEM.

SEJÍT SE s někým, i když milovaným, jen proto, že jsme se již dlouho neviděli. Být v někoho přítomnosti, nebo si s ním psát/telefonovat, bez toho, abych s ním nebyla PROPOJENÁ.

Vnímat ho bez toho, abych ho současně „nenačítalala“ a často i LÉČILA. Běžně i bez fyzického kontaktu. A tohle vše vnímat (bolesti i emoce „jiných“), a často i léčit skrze vlastní tělo. A je to sakra náročné.

Mé KONTAKTY s LIDMI si vybírá jen a jen Vědomí= moje a ta druhá duše. A já ji poslouchám. Komu mám zavolat, s kým se sejít, i kam jít, právě TEĎ. I jak dlouho být, v jakémkoliv spojení.

A tak, vždy, právě s tím člověkem, v té chvíli, DĚJE SE CO MÁ BÝT – léčení i učení. Ano, vždy je to vzájemné. Jen u mne, nejspíš z důvodu síly energie a čím dále větší otevřenosti všech čaker (?)……prostě intenzivnější. Nevadí, co má být, činím a pak mne NAPLŇUJE. Hluboce, RADOSTÍ. Co necítím, nedělám.

Takže vás prosím, muže zejména, nekontaktujte mne, jenom tak, na pokec. A již vůbec ne za účelem rande. Já tohle vůbec necítím. Je možné, že v mém životě ještě bude intimní vztah. Nebráním se, nechávám to plynout. Popravdě, je mi to FUK, tak nebo tak. Teď ale VÍM…vůbec NE, NECHCI.

Miluji vás. MILUJI lidi i všechny živé bytosti. Jsem ale čím dále více NEOSOBNÍ. V komunikaci i v jednání. Nehodnotím, neřeším PROČ JE TO TAK a co bude. Kdo a zda to PŘIJÍMÁ.

A jsem v tom šťastná? Ano, JSEM.

Barbora Marie Aru - Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes