Pojďme si dovolit zbláznit se

V našem druhém živém vysílání, viz  i v diskusích jsme mluvili o tom, jak je důležité překonávat vlastní hranice. Pomyšlené hranice strachu, které nám jen vytvořilo ego, na podkladě různých traumatických událostí, které se zapsali v našem energetickém těle. Neboli, v mozku, jak tvrdí „moderní věda“ -J Několik z vás nám psalo, že nemá žádný problém se studem, ale že strach, to je něco jiného. No není. Stud, je jenom skrytý strach. Strach z toho, že nebudu jinými přijímána. Že nezapadnu a to mne může ohrozit. Na životě. Stud je zase jen skrytý strach o přežití. O to větší, že nahý se člověk cítí v podstatě ještě více odhalen a nechráněn. A zejména ženám se vynořují staré (často taky nevědomé a karmické) vzpomínky na různá zneužití ze strany můžu. Což ovšem může být i naopak.

Víte co se dělo s lidmi, co měli aktivní kundalini, neboli boží energii (energie je jenom jedna, kundalini je jenom jeden z názvů)? S těmi co byli „probuzení“? Takoví lidi nejenomže dokážou různé, pro běžné lidi, bizarní věci, co může vzbuzovat strach, ale taky se chovají, tak jak to cítí. Dělají, to co jim přichází a co chce jejich duše. A čím jsou více probuzení, čím mají silnější duši=neboli boží energii, tím více a více. A kašlou na to, zda se to hodí nebo nehodí. Zda je to v souladu s nějakými normami chování nebo není. Protože vědí, že ty normy jsou jenom ego nesmysl. A to jedná jen a jen ze strachu. O vlastní přežití.

Takoví lidé byli často pronásledování. Společností, církví, někdy i svými blízkými. Zavírání, mučení i zabíjení. A v tomto století prakticky taky, jenom jiným způsobem. Co myslíte kolik je „ústavech pro duševně nemocných“ skutečně duševně nemocných lidí? Lidé s aktivní kundalini energii, byli často zavírání do blázinců. Jejich odlišnost a divné chování často vyhodnoceno, jako duševní nemoc. Donucení brát různá antidepresiva nebo psychotika. Utlumení, častokrát, až do konce svého života. Vím to nejenom z vizí a správ z Vědomí, ale i ze zkušeností. Četných zkušeností mužů i žen mého rodu, dokonce i z vlastní rodiny, těch nejbližších.

A ještě další, důležitá věc. Kundalini energie nezpůsobuje šílenství. K šílenství (deprese, a často i agrese) vede jenom a jen její potlačování. Potlačování vlastní duše. Toho co opravdu chce. Vlastní přirozenosti. Takový člověk, pak i skutečně může duševně onemocnět. Častá jsou i nechtěná zabití, ničení věcí nebo i sebevraždy.

Když se podíváte na to, co vám brání, třeba chodit polonahý (když je vám v tom dobře) mezi lidmi, zvědomíte tím svůj strach. A zjistíte, čemu dalšímu vám v životě brání. A že je toho ku*va hodně, to mi můžete věřit. Více než jste si kdy mysleli. Vím to, moje vlastní zkušenost. A pak si můžete uvědomit, že je to nesmysl. Jen starý zápis v těle, jenom stará zkušenost. Dnes vás již nikdo nemůže umučit nebo zavřít za to, že si vyjdete polonahý na ulici, nebo budete poskakovat a zpívat z plných plic, kdekoliv a kdykoliv se vám bude chtít. Klidně i mezi lidmi, v obchoďáku. To vás totiž nezbaví svéprávnosti. Ale určitě vás můžou zavřít, když se potlačíte a pak pod tím tlakem energie vybuchnete a někomu tím ublížíte. Nemluvě o možné autodestrukci. Následné, nebo často i uvedené události předcházející, z podvědomého strachu, aby nenastala. Tohle všechno je bohužel v nás. Tyto zápisy minulých událostí, staré věci, které nám brání svobodně žít.    

Na semináři se můžete na to podívat. Hravou formou, a přitom pořádně, do svého nitra. Zvědomit svou strach o přežití, který má jen tisíce podob. Ale není nic jiného.  A třeba zjistíte, že není čeho se bát. A můžete si dovolit, klidně i zbláznit se. Nebudete v tom sami. Jdeme do toho s vámi. A hezky naplno. Budu to opravdu legrace.

www.moje-prirozenost.cz

Barbora Marie Aru- Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes