Sexualita jinak, aneb bez první čakry to nejde

BUH je v p*či. Aneb, bez první čakry to vážně nepůjde.
P*dlačky meditace se světlem, třetí oko, nebo jiné nesmysli.
Je potřeba začít od spodku. Pokud již máte srdeční čakru otevřenou. A kolik vás takových je…Cítíte a víte, že to již máte „na spadnutí“.
Ale něco pořád chybí, energie neproudí, nebo jen malinko.
Nebojte se svojí sexuality, tam dolu je opravdu klíč. Ale tohle nás neučili. Věky věků, bylo to spíše naopak. Prý je to hřích. Nesmysl. Co myslíte, co prožívali „svatí“? Co bylo to, různě popisované, „milovaní s bohem“, naprostá blaženost?
Mne se osvědčilo a radím svým klientům. A účinně a s mnoha výsledky: fyzicky rozhýbat spodek – třeba tanečky, vytřásaní, pohupování. Pořádně se propojit se zemí. Proudí totiž od palců na nohou. Pomoct může imaginace spirál co vedou ze středu země, přes nohy, až do "ní". No a, prostě a jednoduše, kegelovy cviky.
Nebojte se to rozhýbat. Nic se nestane. Bude to přesně takové, jaké má být. Co do síly tak i detailů. Ne méně a ne více, jak se Vaše duše (=bůh) rozhodla v tomto životě. Proto, aby vyrostla.
Nebojte se, málokdo má kundalini masivní. Nemějte strach, že „dopadnete“ jako já. Mám ji tak proto, jelikož jí sama u druhých aktivuji, uvolňuji bloky, léčím. Takto se moje duše rozhodla. Není to každého cesta. Vy máte vlastní, jedinečnou a nádhernou. A taková bude i Vaše kundalini energie = bůh ve vás.
Ano, změní vám to život, ale není co litovat. Není co odkládat, není proč se blokovat. Pokud jste již připravení.. Na to co má být a proč jsme tady.
 
Barbora Marie Aru - Nanta 

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes