TVORBA REALITY - úryvek z mé knížky Aru - Nanta Cesta léčitelky

A moje duše, tvoří si, co chce. A já, bráním se, čím dále méně. Nebaví mne dlouhá a náročná léčení, ukecaní klienti, hodinová natahovaní se, s jejich těly. Léčení mne těší, když jsou nečekané, zábavné a rychlé. No, a tak se i děje. Naplánovaná „klientela“ ruší nebo přesouvá setkání a místo nich, překvapivě léčím jinde, jinak. Naprosto neplánované. V jiných realitách, nebo i ve hmotné: v obchodech, parcích, na ulici, všude - možně. 

K interakcím dochází okamžitě, převážně energeticky. Nedělám nic, jen stojím poblíž druhého a vše probíhá samo. Vidím zranění i témata a přesouvám energii, bez pohybu, bez námahy. Vím, co dělám a činím to vědomě a současně to jenom pozoruji. Netrvá to déle než pár sekund, minutu – dvě maximálně. Bavím se na tom, a současně to vnímám tak nějak… neosobně. A má duše si to užívá. Žádné já bych měla, já musím, je potřeba. Jenom super legrace. A k ničemu jinému již přinutit se nemůžu. Nejenom v léčeních, prakticky ve všem. Jen to co chce, z čeho se raduje. Jinak, energie se blokuje a její protlak je obrovský. K zešílení, s tendencí vraždit, ničit, sebe - destruovat.  Což opravdu již nehodlám. A hlavně, začíná mi to být všechno jedno. No ano, občas mne ještě „vyprázdní“ od emocí, smích střídá pláč, i vztek a to rychlostí blesku. A pak a čím dále více, jen…neosobní klid. Je mi jedno, co se mnou, s námi bude, co se stane. Ať se děje, jen to, co má duše chce, ať již je to cokoliv. Cokoliv…Plně se jí odevzdávám. Žít dále jinak, to již více nesnesu. 

Jednoho večera, opětovně kolem sebe vnímám spousty dalších bytostí, část z nich i fyzicky zde žijících. Usmívají se a přizývají mne, ke společné tvorbě tohoto světa, této 3D reality. Od toho dne ještě více vnímám a rozeznávám, jak okamžitě tvořím vše, na co zaměřuji pozornost. Je to až ke zbláznění. Dírečka na svetru? Za pár minut rozpadne se celý. Vadí mi, že nestíhám se vysprchovat. Poleji se jídlem a pak smrdím ještě více. Nechce se mi s nikým komunikovat. A vida, termín zrušil i ten dlouho sháněný a uháněný zahradník. Dcera zase něco neudělá, prý zapomněla. Zase a znovu…myslím na to se zlostí. A ona to hned zopakuje a znova a důležitější věci. A hned na to, přidá se i syn. Sami nechápajíc, upřímně se omlouvají. Je to až k popukání. Nejlepší, nevšímat si vůbec nic. Nejlepší, vůbec nemyslet. Jenom být v pohodě, bavit se, v poklidu a radosti. Krása v duši, krásný svět. Vím to dávno. Teprve teď, plně praktikuji.

Cítím, že stojím na prahu jiného života. Bytí v opravdové tvorbě. Zevnitř, směrem navenek. Od vědomě nasměrované energie k jejím rychlým a hmotným výsledkům. Více než bych fyzicky pracovala,  jenom tak sedím a nedělám, na pohled, vůbec nic. Mé tělo je uvolněné, v plné vibraci. Mysl zcela „vypnutá“. A právě v tom, má duše tvoří, bez omezení. Svobodně, jak se jí jen líbí. Krásné věci, ve světě energetickém. Moc si nepamatuji, co a jak tam provádím a ještě méně tomu rozumím. Jenom vím, že něco proběhlo a více není potřeba. Vše již je vyřešeno, i ve světe materiálním. Kde se to skládá, no, jaksi samo. Jinak než bych pomyslela, nečekaně, zábavně. Ve výsledku, mnohem lépe. Tohle by hlava opravdu nevymyslela, směju se na tom, čím dále více.

Je to tak jednoduché, jen 2 věci jsou potřeba. Ke tvorbě radostného světa, plného lásky i hojnosti. Rozhodnutí, dále si neubližovat. A neustále zaměřování pozornosti na krásu a dostatek. Což je odvislé od toho prvního. A k tomuto, tak dlouhá cesta, pro tohle všechny ty léta utrpení a náročné transformace….? Tak jsem se rozhodla. Měla to tak být.

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes