PŘIJETÍ SÍLY - úryvek z 3. části knížky Aru - Nanta... (autobiografie)

Jenomže to nešlo.  Zarytý vzorec se mnou točil jako centrifuga. Byla jsem jak rozběhnutý křeček v kolotoči, naprosto zblblý a neschopný se zastavit. Já se snad zabiju, nebo uteču, ať již je klid. Panebože co jsou to za myšlenky, co to se mnou je. Jen proto, že dnes nemám práci, nemusím se zavírat v domě. Proč se takhle odsuzuji, k vězení, nuceným pracím.  A k tomu ty myšlenky. No jo… Dotáhnout sebemrskání až do konce. Naprosto se zlikvidovat, jak to chci od narození. Se vzrůstající energií dotažený až k dokonalosti. Před sebou stejně neuteču, smrt není konec, to není řešení. Sotva si to uvědomím, dorazí mi správa od Janka. Obrázky, ze kterých mám vyčíst vzkaz. Od bytostí světla, předků, Vědomí.

Posílám mu hlasovku. „Janku zase se v tom plácám….Netušila jsem, že můžu ještě tak hluboko klesnout. Ego se brání“.

Odpovídá mi: „Baruš, pokud tě ego vede nikam, nemusíš ho následovat. Prociť své tělo, spoj se svým srdcem. Ty jsi silnější než ego…“.

Podívám se na první obrázek. Obrácený krystal, zablokovaná energie, negativní tvorba se symboly černé magie. A pak na druhý, správně obrácen: energie proudí a plně tvoří. Nádheru. V lásce a radosti. Ano vím, k tomu právě směřuji. Ne, já to mám na dosah. Jen to celé otočit. Ano vím, dokončím to, je to tak…

Postavím se „do procesu“. Ego se brání:…teď nemáš čas, ještě si dojdi na záchod…, máš žízeň, udělej si čaj, dej si ještě cigaretu, máš na ni chuť, to nevydržíš….

Nasere mne to ještě více. Jebem na tebe, říkám mu rozhodně a taky ukážu, oběma rukami. Nemusím… Nepotřebuji vůbec nic. A v té chvílí, jakoby ze mne spadl obrovský kámen a má energie se rozlila, do prostoru. Cítím své předky, obě linie, v obou stranách svého těla. A moje duše, vítá je láskyplně.  S hrdostí na své kořeny. Na tu sílu, těch nádherných mužů, překrásných žen, na jejich moudrost. Přijímám je opětovně. Poprvé ale s pýchou a nesmírnou radostí. Jakoby vše zapadlo. Vidím naše „kostlivce“ – staré vzorce, jak je navždy pohřbívám. Cítím své čakry, jak se dočišťují i zvětšují, nesmírně. Buňky v mém těle jak se přestavují a otevírají  - Jednotě... Dále si nepamatuji. Vím, dělo se hodně, významného. Zcela mi to vyplo mysl. Nebylo jí potřeba. Naopak

Když jsem se probrala, vnímala jsem zase jinak. Pohyby ještě pomalejší. V domě jsem chodila a dívala se kolem sebe…bez hodnocení. Co tam jaké je, a co je potřeba. A bylo vlastně vůbec něco potřeba? Kam zmizel ten bordel a porouchané věci? Marně hledám, nevidím teď vůbec nic.

Myšlenky na cokoliv, odeznívají. Občas něco.… Usmívám se tomu a posílám zlehka … do prdele. „Odpoutáváš mne od pravdy, od podstaty, ode mne sama. To já se musím „opravit“. To moje nitro „je potřeba“. No tak si mel...“ Říkám s poklidem egu. Mne to již nezajímá.  A co jsem to vlastně chtěla?“ Nemůžu si vzpomenout. Vůbec nic. Jenom být. A je mi fajn.

V té noci jsem zase astrálně pracovala. Bylo toho hodně, pamatuji si jen poslední. Na tom místě bylo hodně vody, něco jako jezero, ale mohutně proudící…Hned po návratu do těla mne energie vykopla z postele. Byla jsem nabitá, a přesto se cítila divně. Jako bych nebyla kompletní, nebyla úplně ve svém těle. Volala jsem svojí duši nazpátky, snažila se uzemnit všemi možnými způsoby. Tanec, cvičení, jídlo…Pocit ale přetrvával. Chtěla jsem vyčistit kotel, již to bylo nezbytné. Špína a opruz, které opravdu nemusím. Starý vzorec nasrání z domácích prací mne v prvním momentu vedl všechny kolem seřvat. Jak zvířata, tak i děti. Trvalo to asi 5 minut, a pak…začala jsem se smát. Pozpěvovat vymyšlené písničky, psa honit s koštětem, lechtat dceru na nohách…. Jako blázen. Se zdárným pokračováním u práce v kotelní. Po 2 hodinkách úklido-blbnutí vše bylo hotovo. A jako bonus čistá hlava, myšlenky žádné. Stejná práce, jenom jinak. A vše zcela přirozeně. „Aha, už vím, proč se necítím být celá, jako bych to ani já nebyla“.  Uvědomuji si.  

Já jsem v noci, v té vodě, něco odložila. Něco, co nesloužilo, co jsem ani nebyla. Jen si na to zvykla, za desítky let a možná i stovky životů. Staré vzorce. Kéž by tak.

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes