Nefunguje "pozitivní myšlení"? Lze to i lépe - jinak

Co s tím? Další a neustálá afirmace? Autohypnóza neustálým opakování „jedu bezpečně“. Protlačovat myšlenku myšlenkou? Ego egem? Jako robot? A ještě tak namáhavé…

Mnohem lepší je, a dlouho se mi osvědčuje, je - prostě NEMYSLET. Hlava se vypíná. Žádné vzpomínky, strachy, vzorce…žádná tenze – uvolněné tělo. Že to nejde? Ale ano. Stačí jen být ve ZMĚNĚNÉM STAVU VĚDOMÍ.

Že to lze jen občas, a jsou potřebné kdejaké techniky, meditace? Že se s tím nedá „normálně žít“.

Dá. A lze v tom být pořád, I BEZ TECHNIK. A věřte, ŽIJE SE V TOM MNOHEM LÉPE. Vím, protože sama žiju přesně tak. A mám se přímo fantasticky.

Být ve ZMĚNĚNÉM STAVU VĚDOMÍ, je jako být jednou nohou v JEDNOTĚ. Nevím jak ostatní, ale zažívám běžně i další 2 stupně.

Další je, když ENERGII NECHÁM VOLNĚ PROUDIT svým TĚLEM. Což můžu kdykoliv, kdy mám prostor, nejenom u léčení. Jsem vším a VNÍMÁM VŠE. Necítím žádnou bolest, chlad, hlad, ani jiné potřeby. A čím VOLNĚJI energie proudí, tím více a jasně a fyzicky cítím i vidím, jak hýbu VŠÍM. Jak TVOŘÍM, cokoliv co mi přijde, v daném okamžiku. Krásné a radostné věci. Jinak to ani nejde. ZDE SE TVOŘÍ REALITA.

A pak je ještě další stupeň. Naše kultura to nazývá SMRT. Já to vnímám, jako naprosté rozplynutí se v JEDNOTĚ. Energie zesílí, cítím tu „masu“, jsem tou masou. Tělo se stává naprosto neovladatelné, jsem všude, dýchání je čím dále pomalejší, pomalejší až není. Někdy i vnímám jak se v tom „pohybuji“, jak JEDNOTA, vypadá. Než ztratím vědomí. Dále si nic nepamatuji.

Nemám již vůbec strach. Vím, že pokud to má být, VRÁTÍM SE. A pokud ne, budu v něčem…naprosto blaženém. Zatím se vracím, a pokaždé naplněná něčím tak úžasným...že to ani nelze popsat. Na těle i na duši - vždy velké změny. K ještě větší radosti. A je to čím dále častější.

Opravdu, NENÍ ČEHO SE BÁT.

A jak jsem k tomu došla? Vývojem své duše, prací na „sobě“. A proces dále pokračuje. A jinak bych již ani nechtěla.

A teď, vše již probíhá jaksi " samo" a to čím dále rychleji. Prostě jen čím dále masivnější a aktivnější kundalini (neboli boží) energie. Zázraky na počkání a nemožné do 3 dnů, jak se říká -:). Naprostá transformace. Úplně jiný život. A KONEČNĚ ŽIVOT. A ne jenom „fungování“.

Můžu vám POMOCT, jak s její aktivací, tak i s jejími bloky, poradit, cokoliv.... Pokud již nastal váš čas – jinak to ani nejde. A nebojte, NE KAŽDÝ TO MUSÍ MÍT TAKHLE "DRAMATICKÉ", jak mám já a popisuji výše. Mám to takhle z určitých důvodů a moc takových lidí prozatím neznám. Každý máme vlastní cestu a pro její otevření a pomoc na ní potŕebujeme různé...

Barbora Marie Aru-Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes