Muž + žena = CELISTVOST - proč se jí bráníme

Vibrace se zvyšují a v prostoru vzrůstá tlak na dosažení naší CELISTVOSTI.
Čím dále více běží MUŽSKO – ŽENSKÉ TÉMA – tlak na jeho zpracování
 
V mém poli se objevuje spousta ŽEN se silnou MUŽSKOU energií, co zcela nepřijali tuhle svojí stránku – VLASTNÍ SÍLU. Problém si projektují do zabrzděné kreativity - její projev ve 3D realitě – práce, tvorba. Skutečnost rovněž zrcadlí jejich vztahy - manželé, synové, spolupracovníci/kamarádi/ milenci. V interakcích se opakuje téma neuznání mužské síly, neocenění a nedůvěra vůči opačnému pohlaví.
 
Setkávám se taky s MUŽI, se silnou ŽENSKOU energií. Vychovanými spíše „mužskými“ matkami, hodně autoritativními, protektivními…. Často ve vztazích, se „silnými“ ženami“. Ztracení ve své neschopnosti projevit se – tentokrát spíše na emoční úrovni. Zablokované emoce. Upjatí, příliš strukturovaní, s rigidním řádem ve svém životě. Požadovaném taky od jiných.
 
Na TĚLECH těchto lidí to vnímám jako odtrženost, posunutí, resp. necelistvost levé a pravé poloviny těla. A často až bolestivá neochota přijmout tu druhou, u žen mužskou u mužů ženskou část.
 
Pamatujme, není nic než JÁ. Jediná to celistvost. Pokud NEPŘIJÍMÁM JINÉ POHLAVÍ, pokud ho neoceňuji, JENOM A JEN SEBE TÍMTO ODMÍTÁM.
 
MUŽI… nejsou jen krvelační bojovníci, ale taky moudří učitelé a TRPĚLIVÝ LOVCI. Hodiny dokážou čekat na správný okamžik a pak vyrazí - v naprosté koncentraci, dají do toho vše. A uloví kořit = hojnost pro svou rodinu. Milé ženy, cítíte v tom učení, pro naší vlastní práci - tvorbu. Počkat si na správný okamžik, soustředit svou sílu, a pak….nebát se jí pustit - naplno se projevit.
 
ŽENY….nejsou to jen ubrečené potvory, s náladami měnícími se rychleji než aprílové počasí. Jsou to i MOUDRÉ LÉČITELKY. Ano, pláčou – aby netížil je smutek. Ano vztekají se – aby nesežírala je zlost. Ano, křičí a třískají – aby odevzdali „cizí“, co pobrali na svá bedra, ve své nekonečné empatii. Křičí, zpívají, tancují – aby projevili sebe, v každém okamžiku. Takové dovedou žít bez struktur. A učí nás, ŽÍT SVOBODNĚ a BEZ STRACHU.
 
OCEŇTĚ JE. A pak...PŘIJMETE.. Muži ženy = svojí ženskou část. Ženy muže = svojí mužskou část. PŘIJMETE SE. PŘIJMETE SEBE. Jen tak budete KOMPLETNÍ a v PLNÉ SÍLE.
 
Jenom tak můžeme se posunout.
 
Barbora Marie Aru-Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes