Ochrana před "cizí" energií? ILUZE

KONEČNĚ…. naprosto a zcela OTEVÍRÁM SE „vnějším energiím“. Vzpřímeně, hrdě a bez strachu. S odhaleným krkem, srdcem i solarem. Bez studu, obav, nedůvěry, A přijímám, naplno, celý ten proud, všechny ty „energie“...
 
A hle, vidím, cítím a VÍM, že…. stojím tu jen SAMA PŘED SEBOU. A hle, vidím, cítím a VÍM, že nejsou ŽÁDNÉ CIZÍ ENERGIE. Jsem to JENOM JÁ......JÁ SAMA, komu konečně se plně OTEVÍRÁM. JEN JÁ SAMA, komu konečně se plně ODEVZDÁVÁM. Jen JÁ SAMA, koho konečně PLNĚ PŘIJÍMÁM. Naprosto a láskyplně. Se vším co jsem, TADY a TEĎ, ve své kráse, záři a celistvosti. A VÍM a VĚŘÍM si již naprosto.
 
A dívám se…. na miliardy mých podob (=jiných živých bytostí), svých smíchů i svých pláčů. Svých vzestupů i svých pádů, svých bolestí i radostí, svých umírání i znovuzrození. Chápu, soucítím, souzním, přijímám je… VŠECHNY. MILUJI JE=MILUJI SE v jakékoliv podobě, i stupni vývoje. MILUJI JE = MILUJI SE…CELÁ.
 
V bolesti, ze strachu...UZAVŘELI JSME SE, do ILUZE MYSLI. Vystoupit z tohoto vězení = ZCELA se OTEVŘÍT, můžeme ale KDYKOLIV. Jediné, co „je potřeba“, je… BÝT = jen vnímat a srdcem reagovat, na to, co právě přichází. Nic více nic méně. Jen BÝT v PŘÍTOMNOSTI. A tím i SAMI SEBOU=čistým vědomím. A vše pak plyne hladce a opravdu bez námahy. V radosti, lásce a se vším v souladu.
 
Barbora Marie Aru-Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes