MILOVAT ŽIVOT není jen "ezo" fráze

Dnes poprvé, ve svých 46 letech z celého srdce a upřímně děkuji za ŽIVOT na Zemi.

Jenž žiju ve svém krásném a zdravém fyzickém TĚLE, jenž konečně a zcela MILUJI. Život, jenž vidím, dotýkám se, slyším a můžu ním i zlehka procházet … VŠUDE kolem mne. Je to nádhera. Vibruji s ním a vnímám ho všemi smysly. V nekonečném úžasu nad tou rozmanitostí a detaily…co jsem dosud ani NEVIDĚLA.

Děkuji za vše, co mne k dnešnímu dni, k probuzení a k tomuto VĚDOMÍ přivedlo – všechny ty lidi i události, i když často byli nelehké.

Děkuji za vše, co přivedlo mne…k SOBĚ. Co pomohlo mi odložit všechny MASKY, „obětinky“, chudinky, spasitelky... a mnohé další. Co mi umožnilo dozrát k naprosté LÁSCE K SOBĚ – k bytosti, jenž je VŠÍM a tudíž naprostým TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA.

A proto vždy jako první myslí na SEBE a proto se vždy ptá: „Je tohle to, co SKUTEČNĚ chci? Naplňuje mne, co dělám RADOSTÍ?“ A když odpovím si NE, v té naprosté lásce k sobě... již mám ODVAHU to prostě NEDĚLAT.

Děkuji za velký DAR LÉČITELSTVÍ, jenž jsem dostala, a konečně bez strachu a pocitů „nehodnosti“ ZCELA PŘIJÍMÁM a dále rozvíjím. A děkuji, že již NE pro druhé, v iluzi ega, že bych předci „měla“ pomáhat a „sloužit“. Ale proto, že mne tato práce baví, že mně to TĚŠÍ, že se v tom RADUJI a že mne to vnitřně velice NAPLŇUJE.

Děkuji za místo, kde ŽIJU. Jsem tady ŠŤASTNÁ a konečně se cítím být DOMA.

A děkuji za ty 2 překrásné bytosti, co jsem porodila a co zde žijí se mnou. Andrejko, Michalka – jste pro mne tím největším DAREM.

A tak poprvé, ve svých 46 letech cítím a vím a prohlašuji.

JÁ JSEM...VELICE ŠŤASTNÁ ŽENA.

Barbora Marie Aru-Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes