PŘIŠLI NÁS ZACHRÁNIT


4. V porovnání s jinými dětmi, jakoby vůbec NEROZUMĚLI ZÁKLADNÍM PRAVIDLŮM FUNGOVÁNÍ ŽIVOTA NA ZEMI, a to nepřiměřené svému věku.
5. jsou často HYPERAKTIVNÍ, trpí poruchami pozornosti a učení.
6. Jsou velice kontaktní až „PŘÍTULNÝ“, častokrát i v absolutně nevhodných situacích.
7. Jejich MYŠLENÍ JE „PROSTĚ JINÉ“. Pozornost věnují věcem, co si sotva povšimneme a naopak, pro nás podstatné pravidelně „vyšumí jim z hlavy“. Jejich myšlenkové pochody jsou velice zajímavé až zvláštní.
8. Mají „SRDCE na DLANI“. Jsou to naše SLUNÍČKA, se kterými život vůbec není jednoduchý, ale, „nedali bychom je za nic“. Šťastní, že nám v něm SVÍTÍ.
9. Doslova přitahují úrazy a negativní emoce, zejména v rodině. Někdy je to až neuvěřitelné, jsou jako ABSORBÁTOR ŠPATNÉ ENERGIE, do které se velice často připletou a „schytají“, chtě i nechtě.
10. Již od ranního dětství mají ROZŠÍŔENÉ VNÍMANÍ (astrální cestování, telepatie, léčivé dotyky, vnímají neviditelné bytosti atd…).
11. Zvířata je prostě MILUJÍ.

 

Tyto krásné bytosti k nám často PŘICHÁZEJÍ v těžkých obdobích života – nemocí, pádů, černé noci duše.

Jsou to ANDĚLÉ, čisté bytosti světla, nikdy předtím inkarnované na Zemi…. I když často máme pocit, že již je známe. Ano, ale „odjinud“.

Z té nejhlubší lásky a vlastního rozhodnutí SESTOUPILI pro nás …. ABY NÁS ZACHRÁNILI….

Svým citlivým vnímáním nastavují PRAVDIVÁ ZRCADLA, našeho jednání, života i světa, ve kterém žijeme. Svým zvláštním „myšlením“ ukazují nám, že „NENÍ VŠECHNO TAK, JAK VYPADÁ“. Nebo spíše, téměř nic…. ve 3D, zde na Zemi. Svými hrůzami a záchvaty vyjadřují naše SKRYTÉ STRACHY, jejichž pravý původ je v POCITECH ODDĚLENOSTI. A že jsou „hyperaktivní“? Dovolme jejich energii SMYSLUPLNĚ projevit se, a uvidíte jaká je to SÍLA. Otevřená úplně pro všechny. Zastavme se, když přiběhnou nás OBEJMOUT. Vědí mnohem lépe, kdy je nám to potřeba…

NABÍJEJÍ NÁS, PROPÁJEJÍ, LÉČÍ NAŠE ZRANĚNÍ, UČÍ VESMÍRNÝM/BOŽÍM ZÁKONŮM.

NEVYČÍTEJME SI, všechny ty traumata, co „kvůli nám MUSELI VYTRPĚT“. Rozhodli se tak dobrovolně, aby naučili nás MILOVAT SE a ODPUSTIT SI…. A to SOBĚ NEJVÍCE.

PŘIŠLI, ABY NÁS PROBUDILI a pomohli nám RŮST.

NEZAHOĎME jejich DAR „sebe bičováním“. JEN TAK BUDE NAPLNĚN, KDYŽ PŘIJMEME HO, V LÁSCE A POKOŘE. A UŽIJETE PRO SVŮJ RŮST. V úctě k jeho dokonalosti….

Nebojte se o jejich „BUDOUCNOST“. Vězte, že JSOU MNOHEM LÉPE PŘIPRAVENÍ NA NOVÝ ŽIVOT, na nové „ZEMI“, ke kterým směřujeme.

Že se „těžko učí“? Vědí moc dobře, že memorování bude zbytečné, vše co potřebují vědět, získají v „přímém spojení“ s BOHEM/VĚDOMÍM. Že jsou často závislí (mobily, videohry…)? Snaží se jen „odpoutat“ od této divné ILUZE, které vůbec nerozumějí a děsí je. PAK JIŽ NEBUDOU MUSET -:)

Všímejte si, jak reagují na vývoj na Zemi, na náš růst. Jejich mimosmyslové vnímání i úroveň energie se dále ZVYŠUJÍ. JEŠTE VÍCE ZÁŘÍ.
To oni nás povedou. Někteří z nás, staré a probuzené duše.. MY JSME PRŮKOPNÍCI. Ale naše DĚTI, tyto andělé na Zemi, TY JIŽ BUDOU PLNĚ TVOŘIT NOVÝ SVĚT.

Věnováno „mému“ andělovi, Andrejkovi Nenahovi, MILUJI TĚ a děkuji…v lásce nejhlubší

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes