Jedinečnost nebo EVOLUCE, neboli "Cesta lidstva"

 

Když se boží láska, která mnou proudí, rozhodne, že MÁM NĚKOMU NĚCO SDĚLIT, může to vypadat jako naprostá hloupost, nevhodné, mne poškozující nebo napohled zraňující, prostě tak musím učinit. Jinak mi ty „slova“ zahlcují mysl a tlak v těle je obrovský.

Když se „On“ rozhodne, že MÁM NĚCO NAPSAT pro jiné.. Málem prorazím stěny a rozbiju notebook, jen abych tak co nejrychleji učinila.

Ovšem, když učiním, oč mně světlo (BŮH, JEDNOTA) „žádá“ mé pocity štěstí a naplnění jsou nepopsatelné.

Mé OSOBNÍ CHTĚNÍ SMRSKLO SE na zajištění základních životních potřeb a potřeb dětí a zvířat, o které pečuji. Mé VLASTNÍ EMOCE zredukovali se na nervozitu, když volání světla neposlouchám a co je potřeba odkládám. Na druhé straně, permanentně „NASÁVÁM“ emoce, lidí i zvířat, co na mne se napájí. To platí i pro mé tělo. MÉ ZDRAVÍ JE TEĎ NAPROSTO BEZCHYBNÉ. A přesto tělo často a různě bolí... bolestmi jiných.
Nechávám to sebou projít a léčím, čistím tam, kde mám a můžu. Jinak to prosté nejde. „KANÁL NELZE UZAVŘÍT. Když to zkouším, jsem jako „atomovka“ před výbuchem.

…“Seš jako loutka…“, nemáš vlastní vůli, slýchávám. …“Ty jsi snad vyvolená? …, občas taky, ironicky-:). Směji se tomu, upřímně…. Nezlobte se, tohle neumím vysvětlit.

A přátelé, tohle mi k tomu bylo sděleno:
To co prožíváš, čím se stáváš, JE TO K ČEMU SE VRACÍŠ. NENÍ ŽÁDNÁ JEDINEČNOST. Je to EVOLUCE. Zde směřujete VŠICHNI, milované části mne sama. A není tomu konec, ani zdaleka. Oddělenost - EGO zmizí. A tím i všechny EMOCE. Blíží se stav naprosté JEDNOTY, VŠEHO. Země, a všech na zemi jako JEDINÉ BYTOSTI a VIBRACE. PULZUJÍCÍ V DOKONALÉM BOŹÍM RYTMU.

Zní to jako pohádka a pro někoho až děsivě. Sama bych nevěřila, že tohle je možné, a ještě ve fyzickém těle. Ale nejsem vůbec jediná, je nás čím dál více. Vnímám je, propájíme se, po celém světě (i v jiných dimenzích a vesmíru), láskyplné zdravíme, světlo našich vibrací stoupá, jako JEDINÁ VYSOKÁ FREKVENCE a šíří se dále mezi ostatní. Tohle nelze popsat, potřeba zažít. Tyhle naše pozdravy, propojení vnímám jako vrchol naplnění, ABSOLUTNÍ POCITY ŠTĚSTÍ. Tam kam chci jít, být a zůstat. A vždy jsem i chtěla, již od dítěte. SPOJIT NAŠE SVĚTLA V JEDNO A ROZPLYNOUT SE V NĚM.

Občas, nebo spíše zpočátku skřítek EGA pokoušel se vzbudit ve mně strach. …“Pokud již nebudeš „jedinečná“ a TVÉ DARY BUDOU VLASTNÍ VŠEM, jak asi uživíš se, děti, dům, zvířata …“

Přátelé, já nevím detaily, jak to tady na zemi bude dále fungovat, ale vím, že ÚPLNĚ JINAK. Měla jsem, před pár lety, VIZI o PŘÍMÉM ČERPÁNÍ energie ze ZDROJE, bez potřeby tepla, jídla, pití…. … Necháme se překvapit…Ale co jsem si jistá, tuhle otázku, TYTO STRACHY („problémy“) JIŽ NIKDO Z NÁS NEBUDE VŮBEC ŘEŠIT.

Protože „se vyřeší“ ... CELKEM/JEDNOTOU, jako jedinou a krásnou SVĚTELNOU BYTOSTÍ. Milovaní, SKUTEČNÝ RÁJ NA ZEMI, bez nadsázky.


S láskou,
Aru-Nanta

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes