Případ s "odváděním"- Návrat domů

 

Klientka mne zkontaktovala z důvodu zvláštních událostí, které se jí aktuálně dějí v bytě, ve kterém bydlí se svým přítelem.

Bez jakéhokoliv fyzického zásahu lidské bytosti se jí v noci, "samovolně" zapínají a vypínají spotřebiče, hýbou se jí předměty, samovolně se zavírají dveře. Uvedené vidí a potvrzuje i její přítel, který je materialista. V bytě se cítí "divně", jakoby tam ještě někdo, kromě jí samotné a přítele byl. A jelikož je citlivá, vnímá, že tato "bytost" nebo "energie" od ní něco chce. Jinak se cítí fyzicky v pořádku, zvlášť vyčerpaná není. Zdravotní stav se jí, s nástupem těchto událostí, nezhoršil.

V tomto případě mám tu možnost pracovat přímo na místě, což je ideální. Stejně tak ale můžu pracovat i na dálku, s energetickým napojením se na klienta nebo/a místo.

Hned po příchodu do bytu příslušnou entitu vnímám a zakrátko s ní telepaticky komunikuji. Je to rychlé a jde to v podstatě "samo". Nejedná se o energetického parazita, což naznačuje i skutečnost, že klientka nepociťuje úbytek energie a nemá zhoršené zdravotní potíže. Entitou je v podstatě duše, která již opustila své fyzické tělo (neboli fyzicky zemřela), ale i nadále zůstává na zemi tzn., neodešla do světla. Jedná se o velice nešťastnou duši, jako člověk zemřela za tragických okolností a v osamocení.  Ptám se jí co potřebuje, co pro ni můžu udělat. Je nedůvěřivá, ale podaří se mi získat od ní odpovědi, verbální i na úrovni obrazů/symbolů. Prozatím se s ní rozloučím a požádám o klid v průběhu následující noci, abychom měli dostatek sil provést, o co nás žádá. A tak se i stane.

Na druhý den provedu zvláštní rituál na místě, které mi ta "duše" ukázala. Jako v přípravě, tak i v průběhu samotného rituálu se plně nechám vést prosbami této bytosti. Neustále s ní komunikuji. Prakticky sbírám různé kytky a shromažďuji předměty, pro láskyplnou rozlučku.... Modlím se a jsem plně přítomná v této činnosti. Rituál provádím sama, venku, jen za účasti mých energetických "spojenců/ochránců".  Klientka prozatím zůstává sama v bytě, s energetickou ochranou. S ohledem na místo (sídliště) nepoužiju, při odvádění, buben, jenom se modlím, slova volím tak, jak mi přichází. Potichu zpívám. S otevřeným srdcem a zcela v propojení, s nešťastnou Duší a Zdrojem (Bohem, Jednotou...), současně, prosím o její odchod do Světla. Na místo, kde již není žádného opuštění, smutku, ani bolesti. Prosím o pomoc bytosti Světla, upřímně a s láskou. Energie, proudění, které mi obvykle prochází tělem, výrazně zesílí. Těžko je popsat jak, ale skutečně cítím, kdy je hotovo, kdy již Dušička našla svůj klid. 

Klientka to cítila taky, i když nebyla fyzicky účastna. Vnímala ten rituál (popisuje ho jako krásný) i samotný odchod duše. Cítí se dobře, vnímá mír a klid. 

V bytě se již tato duše neobjevila.

 

Ne vždy je práce s cizími entitami takto "jednoduchá". Někdy se jedná o těžké energie, občas taky o energetické parazity. Jsou to entity, které z člověka doslova vysávají energii. To se obvykle projevuje i na zdraví a může vést až k velice závažným potížím. Taková entita většinou nemá zájem odejít, a tím ztratit svůj zdroj energie. Někdy se může jednat i o duši zemřelého příbuzného, který zde na zemi něco nedořešil, nebo se něčeho nechce vzdát/pustit. Hostitel entity někdy vnímá, že jeho jednání víceméně jakoby ani nebylo jeho, ..."to ani nejsem já"... Jakoby byl posedlý. V takovém případě může být má práce razantnější, jaká konkrétně, vždy závisí na daných okolnostech. Nikdy je nelze předvídat. Vždy ale jednám jen v souladu s vyšším vědomím, nikdy nedělám nic násilím. Jenom se spojím s Vyšším vědomím/Zdrojem a činím přesně to co mi od něho přichází. I v tomto "léčení" jsem jen pouhý prostředník.... Někdy musí něco udělat i klient, někdy není ten správný čas, nebo nejsem ta pravá osoba. Většinou ale ano, jinak by mě klient s problémem ani nekontaktoval. 

Jiným typem práce je tzv. návrat ztracené části duše. V těchto případech může klient cítit, že mu něco chybí, že něco postrádá. Často je to provázeno fyzickými pocity nedostatku energie a vůle žít svůj vlastní život, jít cestou vlastního srdce. K odloučení části duše může dojít např. za různých traumatických událostí. Pokud je to v souladu s vesmírem, učiním, co je potřeba a dopomůžu tím k jeho celistvosti.

 

 

 

 

 

 

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes